İletişim Hattı +90(322) 613 3019
HABERLER

ADIYAMAN TİCARET BORSASINDAN BORSAMIZA ZİYARET

  • 15.09.2021
  • ceyhantb
ADIYAMAN TİCARET BORSASINDAN CEYHAN TİCARET BORSASINA ZİYARET
Adıyaman Ticaret Borsası Genel Sekreteri Ferhat ÖZKAN, Genel Sekreter Yardımcısı Zafer ÖZKAN, Tescil Memuru Fuat TOPRAK borsamızı ziyarette bulundu.
Borsamız Genel Sekreteri Yeliz AYDAR, Kalite Yönetim ve Akreditasyon Sorumlusu Ferhat ARSLAN öncülüğünde gerçekleştirilen ziyarette Akreditasyon ve Kalite Yönetimi ile ilgili iki borsa arasında kıyaslamalar yapıldı. Yapılan kıyaslamada borsaların Kalite Yönetiminin iyi uygulamalarını kapsayan bir sunum gerçekleştirildi. TOBB Akreditasyon Sistemi ile ilgili bilgi ve belge paylaşımları sağlandı.
Adıyaman Ticaret Borsası Genel Sekreteri Ferhat ÖZKAN : " Ceyhan Ticaret Borsası ile iyi ilişkiler içerisinde olmamız bizleri bir adım daha ileriye götürecektir. Bu ziyaret bizlere ziyadesi ile faydalı oldu. Bu vesile ile bu tür ziyaretlerin hem borsalar arası ilişki anlamında da hem de kıyaslama anlamında da çok değerli olmaktadır. Bizleri güler yüz ve ilgiyle karşıladıkları için Ceyhan Ticaret Borsasına teşekkür ederiz."
Ceyhan Ticaret Borsası Genel Sekreteri Yeliz AYDAR, ”Bizler bölgelerimize faydalı olmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Borsamızı kıyaslama çalışması sebebiyle ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.’ dedi.
-CEYHAN TİCARET BORSASI BAŞKANLIĞI
  • ADIYAMAN TİCARET BORSASINDAN BORSAMIZA ZİYARET
  • ADIYAMAN TİCARET BORSASINDAN BORSAMIZA ZİYARET
  • ADIYAMAN TİCARET BORSASINDAN BORSAMIZA ZİYARET
  • ADIYAMAN TİCARET BORSASINDAN BORSAMIZA ZİYARET

Ceyhan Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi