İletişim Hattı +90(322) 613 3019
HABERLER

BABALAR GÜNÜ

  • 21.06.2021
  • ceyhantb
Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa AYDAR, 20 Haziran Pazar günü kutlanacak olan Babalar Günü dolasıyla mesaj yayımladı.
Başkan AYDAR: "Babalar, kutsal aile birliğini koruyarak, ailelerinin güvencesini sağlayarak çok önemli bir görevi yerine getiriyor. Sağlıklı toplum yapısının oluşturulmasına büyük katkılar sağlıyor. Babalar olarak, çocuklarımızın gelecekleri için umut dolu olmalarını sağlamakla yükümlüyüz. Bunun yolu da ‘bir çocuğa bırakılabilecek en iyi mirasın, iyi bir eğitim olduğunun’ bilinciyle, onların dinamizmini, girişimcilik ruhu ile geliştirerek, üretimi, verimliliği ve kaliteyi öne çıkaran düşünsel planları eyleme dönüştürmek ile mümkündür. Bu yönde çocuklarımıza güvenerek, geleceğin şekillenmesinde ve oluşumunda onların yolunu açmalıyız.
Bu duygu ve düşüncelerle başta şehit babaları olmak üzere bütün babaların Babalar Günü'nü kutluyor, vefat eden babalarımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Bu güzel ve anlamlı günün, babalarımızın kıymetini bilmemize, iyi bir baba olabilmek için de eksiklerimizi gidermemize vesile olmasını temenni ediyorum. Bir kez daha bütün babalarımızın ellerinden öpüyor, sağlıklı ve mutlu uzun ömürler diliyorum" ifadesini kullandı.
-CEYHAN TİCARET BORSASI BAŞKANLIĞI
  • BABALAR GÜNÜ

Ceyhan Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi