İletişim Hattı +90(322) 613 3019
HABERLER

ANNELER GÜNÜ

  • 09.05.2021
  • ceyhantb

CEYHAN TİCARET BORSASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI MUSTAFA AYDAR’DAN ANNELER GÜNÜ MESAJI KUTLAMASI

Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aydar, anneler günü dolasıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Aydar ,mesajında en temel ve sonsuz sevginin, şefkatin ,öz verinin ,sabrın ,mücadelenin ve hoşgörünün sembolü “anneler” olduğunu ifade ederek şöyle devam etti: “Dünya’nın en değerli varlığı olan saygıdeğer Annelerimizi öncelikle sevgi, saygı ve en derin muhabbetlerimle selamlıyorum. Karşılıksız sevgi ve sonsuz özverinin simgesi, dünyanın hiçbir değerliyle karşılaştırılmayacak ve yeri hiçbir zaman doldurulmayacak olan sizlersiniz. Dinimiz, anne ve babaya itaatin üzerinde önemle durmakla birlikte, Annelerin bu emeklerine karşılık olarak, onlara iyi davranmak ve değer vermek ,hem dini hem de insani görevimizdir. Annelerimize ne kadar hizmet etsek azdır.
Unutulmamalıdır ki ; barış ve sevgi dolu bir dünyanın temeli, annelerin yetiştireceği bireyler sayesinde atılır. Annelerimize sadece anneler gününde değil, yaşamın her anında sevgi, saygı ve bir dünyanın temeli, annelerin yetiştireceği bireyler sayesinde atılır. Annelerimize sadece anneler gününde değil, yaşamın her anında sevgi, saygı ve muhabbetle kucaklamalıyız.

Dünya’nın en zor ve en yüce görevini üstlenen tüm annelerin Anneler gününü en samimi duygularımla kutluyorum.
-Mustafa AYDAR
-Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı

  • ANNELER GÜNÜ

Ceyhan Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi