İletişim Hattı +90(322) 613 3019
HABERLER

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI

  • 23.04.2021
  • ceyhantb

Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa AYDAR, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolasıyla bir mesaj yayımladı.

 Başkan AYDAR ; ”Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 101. Yıl dönümünü ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı ortak bir coşkuyla kutluyoruz.” Dünyada ilk ve tek olan bu bayram hiçbir ayrım yapmadan tüm dünya çocuklarını da bir araya getirerek, dünya barışının sağlanmasına, sevgi, dostluk, kardeşlik gibi evrensel değerlerin gönüllerde yeşermesine ve yaygınlaşmasına olan katkısı ile büyük öneme sahiptir.

 Dünyanın neresinde olursa olsun çocuklar barışın, kardeşliğin, birlik ve beraberliğin hüküm sürdüğü bir ortamda yaşamalıdırlar. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı; ülkesini ve milletini seven, vatanı için çalışıp üreten insanlar olarak yetiştirmek; eleştiren, sorgulayan ,özgüven sahibi, donanımlı, girişimci, değerlerine bağlı olarak yetiştirilmelerini sağlamak sorumluluğumuzdur.

 Bu anlamlı günde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, tüm şehitlerimiz ile gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyorum. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 101. yılını, Milletimizin geleceği olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum.

 Mustafa AYDAR

 Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı

  • 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI

Ceyhan Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi