İletişim Hattı +90(322) 613 3019
HABERLER

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI

  • 29.10.2020
  • ceyhantb

 

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI

 

CEYHAN Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aydar, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 97'inci yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

 Başkan AYDAR: “29 Ekim 1923 günü temelleri atılan Cumhuriyetimizin 97. yıldönümünü büyük bir neşeyle, coşkuyla kutluyoruz. “Cumhuriyet, her şeyini kaybetmiş olan bir milletin ulusal bağımsızlığını kazanabilmek için giriştiği milli mücadelenin sonucunda elde ettiği büyük bir zaferin sonucudur. Bu nedenle yüce Türk Milleti, kendine emanet edilen Türkiye Cumhuriyeti’ni, huzur ve refah dolu yarınlara ulaştırmak için her zaman tüm gücüyle, el birliği ile çalışacaktır. Aziz milletimizin bu kutsal emanetini daha da yücelterek, daha da büyüterek, standartlarını daha da yükselterek bizden sonraki nesillere iftihar edeceğimiz bir miras devretmenin gayreti ve sorumluluğu içinde olacaktır.”

 Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aydar mesajına, Türkiye'nin bağımsızlık ve bölünmez bütünlüğünün yegane simgesi olan Cumhuriyeti korumak, yaşatmak ve geleceğe taşımanın bu topraklarda yaşayan tüm fertlerin en asli görevi olduğunu belirterek devam etti.

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin 97. Yıldönümünde Cumhuriyetimizi bizlere miras bırakmış olan başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve saygıyla anıyor, Türk Milletinin ve Adıyaman'ın Cumhuriyet Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum.

 -Mustafa AYDAR

-Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı

  • 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI

Ceyhan Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi