İletişim Hattı +90(322) 613 3019
HABERLER

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI

  • 30.08.2020
  • ceyhantb

 

Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa AYDAR,30 Ağustos Zafer Bayramı olması vesilesiyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Aydar, mesajında şu ifadelere yer verdi:

 

“Anadolu’nun ebedi vatanımız olmasını sağlayan, İstiklal Mücadelemizin önemli bir dönüm noktası büyük taarruzun zaferle sonuçlandığı Ağustos ayının son haftasını Zafer Haftası olarak büyük bir gururla kutlamaktayız. Ecdadımız 1071’ de Malazgirt’te adalet, merhamet ve barışın timsali olan bir medeniyetin temellerini atmıştır. Dünyanın en güçlü devletlerine karşı destansı bir direnişin meyvesi olan son Devletimizin Türkiye Cumhuriyeti de Malazgirt’te atılan o sağlam temeller üzerine kurulmuştur.

 

Milletimizin bağımsızlık uğruna gösterdiği azim ve kararlılığın tüm dünyaya ilan edildiği büyük zaferin 98. Yılını kutlamanın gurur ve mutluluğu içerisindeyiz. Bu zafer Anadolu insanının kadınıyla, erkeğiyle, yaşlısıyla, genciyle , topyekûn verdiği onurlu bir mücadelenin eseridir. Yurtta ve dünyada daima barıştan yana olan yüce milletimiz, bağımsızlığına ve vatanına göz dikildiğinde, savaş meydanında ne büyük bir mücadele verebileceğini dosta düşmana defalarca göstermiştir. Türk milletinin göstermiş olduğu bu vatanperverlik ve kahramanlık örneği diğer milletlere de emsal teşkil etmiş ve hayranlık uyandırmıştır.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, başta bu zaferi bizlere armağan eden Başkomutan  Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, kanları ile bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, kahraman ordumuzun ve aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyor, saygılarımı sunuyorum.

 

-Mustafa AYDAR

-Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı

  • 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI

Ceyhan Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi