İletişim Hattı +90(322) 613 3019
HABERLER

CEYHAN TİCARET BORSASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI MUSTAFA AYDAR’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

  • 31.07.2020
  • ceyhantb

 

CEYHAN TİCARET BORSASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI MUSTAFA AYDAR’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

 

                         Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa AYDAR Kurban Bayramı dolasıyla kutlama mesajı yayımladı.

                      Bayramların toplumsal yaşamda vazgeçilmez önem taşıdığını ifade eden Başkan Aydar, Millet olarak kardeşliği ve bereketi pekiştiren, sevinçleri ve bereketi arttıran bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek konuşmasına devam etti.

                      Bizleri ortak düşünce ve değerde buluşturan bayramda barışın ve hoşgörünün sürekli kılınması, toplumumuzun her kesiminde bayram coşkusunun tam anlamıyla yaşanması ve eski bayramların  sevinç ve mutluluğun, geleceğimiz olan genç nesillere aktarılması ve sürekliliğinin sağlanması için hepimiz üzerimize düşeni yapmalıyız.

                        Bu duygu ve düşüncelerle bütün üyelerimizin, hemşerilerimizin Kurban Bayramını kutluyor, Kurban Bayramı’nın şehrimiz ,ülkemiz ve dünyamız için ; barışın ve hoşgörünün egemen olduğu, güzel günlerin başlangıcını oluşturması umuduyla hastalığımızın bittiği, COVID-19 için tüm önlemleri aldığımız ,sosyal mesafemize dikkat ettiğimiz ,kaygı ve sıkıntıdan uzak bir Bayram geçirmesini temenni ediyorum.

 

-Mustafa AYDAR

-Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı

  • CEYHAN TİCARET BORSASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI MUSTAFA AYDAR’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Ceyhan Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi