İletişim Hattı +90(322) 613 3019
HABERLER

Başkan, Mustafa AYDAR’dan yeni yıl mesajı;

  • 31.12.2019
  • ceyhantb

Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa AYDAR, yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

 

Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa AYDAR , yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajında, 2020 yılının tüm insanlığa mutluluk, huzur ve sağlık getirmesi dileğinde bulundu.

 

Başkan AYDAR ; Ülkemiz ve milletimiz açısından gerekse de dünyamız için önemli gelişmelerin yaşandığı; üzüntü ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakıp, yeni bir yıla mutlu yarınların umut ve kararlılığıyla merhaba diyoruz.

  2019 yılında ülkemizde yaşanan olumsuzlukların 2020 yılında yaşanmamasını temenni eden Başkan AYDAR , 2020 Yeni Yılınızı Kutlar "Yeni yılın milletimize, tüm  Üyelerimize Sağlık, Mutluluk, Başarı, Bol Kazanç ve Bereket getirmesini, daha güzel yarınların başlangıcı olmasını temenni ediyorum. Sevgi, barış ve hoşgörüsü ile dünyaya örnek olan ilimizde, yeni umutları beraberinde getiren bir yeni yılı daha sizlerle birlikte karşılamaktan mutluluk duyuyorum" ifadelerini kullandı. 

 

Ceyhan Ticaret Borsası


  • Başkan, Mustafa AYDAR’dan yeni yıl mesajı;

Ceyhan Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi