İletişim Hattı +90(322) 613 3019
HABERLER

Adana Ticaret Odasında 15 Nisan 2014 Pazartesi günü Kayıtlı Elektronik Posta kullanma eğitim toplantısı yapılacaktır

  • 14.04.2014
  • ceyhantb

 CEYHAN TİCARET BORSASINDAN DUYURULUR.

Adana Ticaret Odasında E-Tebligat ve Kayıtlı Elektronik Posta Bilgilendirme Toplantısı Yapılacaktır.

19.01.2013 tarihinde yürürlüğe giren Elektronik Tebligat Yönetmeliği ile Anonim ve Limited Şirketler için elektronik tebligat (e-tebligat) almaya uyumlu Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) hesabı kullanılması kanunen zorunlu hale getirilmiştir.

KEP hizmeti konusunda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu(BTK) tarafından Lisanslanan ilk özel kuruluş olan Türkiye Noterler Birliği Vakfı teknoloji şirketi TNB KEP ve Odamız işbirliğinde, üyelerimize E-tebligat ve KEP hizmetini anlatmak, kullanım alanları ve sağlayacağı avantajları hakkında detaylı bilgiler vermek amacıyla,15 Nisan 2014 Salı günü saat 10.00’ da Odamız da’ E-tebligat ve Kayıtlı Elektronik Posta Bilgilendirme Toplantısı” düzenlenecektir.

Toplantıya katılmak isteyen üyelerimizin, Odamız Avrupa İşletmeler Ağı Akdeniz Projesi web sitesinin http://www.eenakdeniz.org.tr/een/TR/Etkinlikler/Kayit.aspx?ID=67 linkinde yer alan Kayıt Formunu, en geç 14 Nisan 2014 Pazartesi günü mesai bitimine kadar doldurmaları gerekmektedir.

CEYHAN TİCARET BORSASI

Ceyhan Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi