İletişim Hattı +90(322) 613 3019
HABERLER

CEYHAN TİCARET BORSASI’NDAN BAŞKAN ALEMDAR ÖZTÜRK’E NEZAKET ZİYARETİ

  • 11.04.2014

Ceyhan Ticaret Borsası Başkanı Memici Güleçyüz, Meclis Başkanı Mustafa Aydar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’ü makamında ziyaret etti.

 Başkan Alemdar Öztürk’ü kutlayarak hayırlı olsun temennisinde bulunan Güleçyüz “ Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’e görevlerinde başarılar diliyoruz. Allah nasip ederse Ceyhan Ticaret Borsası ve Yönetim Kurulundaki arkadaşlar ve belediye Başkanımız Alemdar Öztürk ile birlikte Ceyhan’ın menfaatleri doğrultusunda birlikte çalışacağımızı da belirtmek isterim.” dedi.

 Nazik ziyaretlerinden dolayı Ceyhan Ticaret Borsası Başkanı Memici Güleçyüz ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür eden Başkan Alemdar Öztürk; “Bizleri ziyaret ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Ortak paydamız Ceyhan, hepimiz Ceyhan’a hizmet edebilmek adına bu görevlere talip oluyoruz ve bu görevleri icra ediyoruz. Ceyhan Belediye Başkanı olarak Ticaret Borsamızla birlikte uyumlu bir şekilde ilçemizin ihtiyacı olan bütün hizmetlerde ortak hareket edeceğiz ve ortak çalışacağız.” dedi.

  • CEYHAN TİCARET BORSASI’NDAN BAŞKAN ALEMDAR ÖZTÜRK’E NEZAKET ZİYARETİ
  • CEYHAN TİCARET BORSASI’NDAN BAŞKAN ALEMDAR ÖZTÜRK’E NEZAKET ZİYARETİ

Ceyhan Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi