İletişim Hattı +90(322) 613 3019
HABERLER

AKP adayı Alemdar ÖZTÜRK Borsamızı Ziyareti

  • 04.03.2014

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin, 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak mahalli idareler seçim Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah TORUN, Ceyhan Belediye Başkan adayı Alemdar ÖZTÜRK ve Yumurtalık Belediye Başkan adayı Turgut ERİŞMEN ile beraberindeki heyet Ceyhan Ticaret Borsa’sını ziyaret etti.

Ziyarette bir konuşma yapan Alemdar ÖZTÜRK; Ceyhan Belediye Başkanlığına aday olduğunu,  daha önce belediye Başkan yardımcılığı yaptığını, belediyeciliğin ne olduğunu bildiğini, Ceyhan’ı daha güzel, yaşanılabilir bir yer yapmak istediklerini ve borsa camiasının desteklerini beklediklerini söyledi.

Borsamız Başkanı Memici GÜLEÇYÜZ ise; “İlçemiz de birbirinden değerli adayların yarıştığı bir seçim atmosferi görmekteyim.  Partilerin ve adayların bu yarış da birbirleri ile nezaket ve saygı kavramlarını ön planda tutarak yarışmalarını ve sonucunun da Ceyhan’ımıza hayırlı olmasını diliyorum.” diye konuştu.

  • AKP adayı Alemdar ÖZTÜRK Borsamızı Ziyareti

Ceyhan Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi