İletişim Hattı +90(322) 613 3019
HABERLER

Ceyhan Vergi Dairesi Borsamızı ziyareti

  • 04.03.2014

Adana’nın Ceyhan ilçesinde vergi haftası nedeniyle Vergi Dairesi Müdürü Fevzi Okuyan ve beraberindeki heyet Ceyhan Ticaret Borsa’sını ziyaret etti.

Ziyarette bir konuşma yapan Vergi Dairesi Müdürü Fevzi okuyan, verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve düzenli ödenmesini sağlamak amacıyla 24 Şubat - 2 Mart arasının tüm yurtta vergi haftası olarak kutlandığını söyledi.

Bu yıl 25'incisi düzenlenen vergi haftası etkinliklerinde daha çok bilgilendirme çalışması yapacaklarını belirten Okuyan, Verginin önemine değinerek “ ülkemiz vergilerle büyür. Türkiye bilgi, sevgi, vergi ile kalkınır. Alınan her fişin ülkemiz için bir tuğla olduğunu aklımızdan çıkarmamamız gerekir. “Verelim Vergimizi, Kalkındıralım Ülkemizi”  sloganı ile vergi ile ilgili yükümlülüklerini yerine getiren tüm mükelleflerimize teşekkür ediyorum” dedi.

 

Borsamız Başkanı Memici GÜLEÇYÜZ ise; üyelerimizin karşılaşacağı vergi sorunları için kendilerinden üyelerimize yardımcı olunmasını beklediklerini söylediler.  " Devlet, hizmetlerini toplanan vergilerle yerine getirir. Vergi vermek bir vatandaşlık görevimizdir. " diye konuştu. 

  • Ceyhan Vergi Dairesi Borsamızı ziyareti

Ceyhan Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi