HABERLER


05

 İçişleri Bakanlığı kararnamesiyle Tekirdağ Kapaklı ilçesine tayin olan Ceyhan Kaymakamı Mustafa ÜNLÜSOY, CTB’ye veda ziyareti gerçekleştirdi.

 

Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa AYDAR, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ferruh ARSLAN, Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin AVER ve Genel Sekreterimiz Yeliz Aydar tarafından karşılanan Kaymakam Ünlüsoy, Ceyhan’da göreve geldiğinden bu yana toplumun tüm kesimleriyle iyi ilişkiler kurarak ortak faaliyetler sürdürmeye çalıştıklarını ifade etti.

 

Ceyhan Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Aydar, Kaymakam Mustafa Ünlüsoy’a Başarılar diledi.

 

Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aydar ise Ceyhan Kaymakamı Ünlüsoy’a İlçemiz Ceyhan’a verdiği değerli hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, ‘‘Tayin edildiğiniz Tekirdağ/Kapaklı İlçesindeki Yeni görevinizde ve hayatınızın sonraki bölümünde sağlık, mutluluk ve başarılar temenni ediyorum’’ diye konuştu.

 

Kaymakam Ünlüsoy’un İlçedeki STK’larla koordineli bir şekilde kısa sürede önemli faaliyetler gerçekleştirdiğini anımsatan Aydar, “Hizmette devamlılık esastır. Ceyhanlılar tarafında kısa sürede benimsenen kaymakamımız, Tekirdağ/Kapaklı Kaymakamlığı görevinde de hizmetlerine kaldığı yerden devam edecektir” dedi.

 

Ziyaret sonrası Ceyhan Ticaret Borsası Başkanı Mustafa AYDAR ve Yardımcısı Ferruh ARSLAN tarafından Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy’a Ceyhan İlçemize Yaptığı Hizmetlerden Dolayı Plaket verildi.

Okunma Sayısı: 583
resim
Yazdır  

Türlübaş Mah. İstasyon Cad. NO:17 Ceyhan/ADANA
0.322 613 30 19
0.322 613 91 28
ceyhanborsa@hotmail.com
ANASAYFAVİZYONUMUZMİSYONUMUZBÜLTENLERATATÜRK KÖŞESİBİLGİ EDİNMECEYHAN İLÇESİ