HABERLER


28

   Ak Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, Ak Parti Ceyhan İlçe Başkanı Saim Çetenak ve Ak Parti teşkilatı üyeleri Ceyhan Ticaret Borsasını ziyaret etti. Ceyhan Ticaret Borsamız Meclis Başkanı Ali Cem Sandıkçı, Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Ferruh Arslan, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Borsamız üyeleri hizmet binasında bir araya geldi.

Ziyarette konuşan Ak Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, Ben Meclis başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine sıcak ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum.

 

Ceyhan İlçemize Yakışır Modern Borsa kompleksi  

Gerçekleşen ziyarette Meclis Başkanımız Ali Cem Sandıkçı ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Ferruh Arslan, Ak parti İl Başkanı Fikret Yeni ile ‘‘Kurulmasını Planladıkları Yeni Borsa Hizmet Binası için Ceyhan Belediyesinden Mevcut fakat çok aktif olmayan Ceyhan hayvan Pazar yerinin Borsamıza verilmesi talebinde bulundular.’’  Başkan Yardımcımız Ferruh Arslan, Burada Ceyhan’ımıza ve Üyelerimize layık Modern Borsacılık faaliyetlerine yakışır bir borsa kompleksinin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aydar’ın önderliğinde Kuracaklarını ifade etti.

Ziyaretin devamında Ceyhan İlçemizin Ekonomik durumunu, sorunlarını ve Çözüm önerileri ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.

 

 Meclis Başkanı Ali Cem Sandıkçı İl Başkanı Fikret Yeni ve Teşkilatına Başarılar diledi.

AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni ve İlçe yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Ceyhan Ticaret Borsamız Meclis Başkanı Ali Cem Sandıkçı teşkilata çalışmalarında başarılar diledi.

Okunma Sayısı: 401
resim
Yazdır  

Türlübaş Mah. İstasyon Cad. NO:17 Ceyhan/ADANA
0.322 613 30 19
0.322 613 91 28
ceyhanborsa@hotmail.com
ANASAYFAVİZYONUMUZMİSYONUMUZBÜLTENLERATATÜRK KÖŞESİBİLGİ EDİNMECEYHAN İLÇESİ