HABERLER

19
CTB Başkanı Mustafa AYDAR’dan Mevlid Kandili Kutlama Mesajı

Ceyhan Ticaret Borsası Başkanı Mustafa AYDAR, Mevlid Kandili nedeni ile bir mesaj yayınladı.

 
Mesajında Yüce Allah’ın ilahi mesajlarını insanlığa iletmek üzere gönderdiği, Peygamberler zincirinin son halkası olan Peygamber efendimizin doğumu, tarihin akışını değiştiren kutlu bir olaydır." diyen Başkan AYDAR, ‘‘İnsanlık âlemine bir kurtuluş müjdesi olarak gönderilen Peygamber Efendimiz Hz. Muhammet (S.A.V)’in doğum günü olan Mevlid Kandili Milletimizin ve İslam âleminin en önemli ve vazgeçilmez günlerindendir. Birçok mucizeyle dünyaya teşrif eden, âlemlere rahmet olarak gönderilen örnek insan, insanlığın ufkunu aydınlatmıştır’’ dedi.

Başkan AYDAR, "Bu mübarek geceler O’nu ve hayatını anlamak için erişilmez fırsatlardır" diyerek mesajının devamında şunları ifade etti: "O’nun sünnetlerini yaşamak mutluluğun, huzurun, birlik, beraberliğin ve kardeşliğin yoludur. Müslümanlar olarak sevgili Peygamberimizi ve onun mesajını her yönüyle doğru tanımalı, insanlığa doğru tanıtmalıyız. Yüce Rabbimizin rahmet kapılarını sonuna kadar açtığı bu gecede, ilçemiz, şehrimiz, ülkemiz, İslam âlemi ve tüm insanlık için de duada bulunmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle âlemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimizin kutlu doğum gününde, milletimizin ve tüm İslam âleminin mevlid kandilini kutluyor, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum." dedi.

[Devamını oku...]

15
CEYHAN BELEDİYE BAŞKANI VE CEYHAN SPOR KULÜBÜNDEN BORSAMIZA ZİYARET.

 Ceyhan Belediye Başkanı Sayın Ali Alper Boydak, Ceyhan Spor Kulübü Başkan Vekili Muhammed İslam Bünül ve Yönetim Kurulu Üyesi Zafer Koç Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Aydar ve Yönetimini Ziyarette bulundular.

Söz konusu ziyarette Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Aydar, Meclis Başkanımız Ali Cem Sandıkçı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Ferruh Arslan, Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Hüseyin Aver, Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet Can Azğan ve Genel Sekreterimiz Yeliz Aydar ziyarette hazır bulundular.

 

Başkan Aydar, Başarı Dileğinde Bulundu.

Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Aydar, ziyaretimize gelen Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak Bey efendiye ve Ceyhan Spor Kulübü Başkan Vekili Muhammed İslam Bünül ve Yönetim Kurulu üyesi Zafer Koç’a ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ceyhan’ımızın milli Takımı olan Ceyhanspor’a 2018-2019 sezonunda geride kalan oynayacağı tüm maçlarda başarı dileklerinde bulunarak İlçemizin takımını daha iyi yerlerde görmeyi umut ettiklerini söyledi.

 

CTB’na Spor Kulübüne Vermiş Oldukları Desteklerden Dolayı Teşekkür Ederiz.

Başkan Aydar’a Misafirperverliklerinden ve Ceyhan Spor kulübüne vermiş oldukları desteklerden dolayı Teşekkürlerini ileten Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, Ceyhan Spor Kulübü Başkan Vekili Muhammed İslam Bünül ve Yönetim Kurulu üyesi Zafer Koç Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Aydar, Meclis Başkanımız Ali Cem Sandıkçı ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte toplu fotoğraf çekilerek ziyaretlerini gerçekleştirdiler.

[Devamını oku...]

15
ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE !!!
  DÜNYA DEĞİRMEN TEKNOLOJİLERİ KONFERANS VE SERGİSİ 22-25 KASIM 2018, ANTALYA-TÜRKİYE   22-25 Kasım 2018 Tarihleri arasında Antalya'da ...

[Devamını oku...]

12
ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE !!!

T.C. 

TİCARET BAKANLIĞI 

İthalat Genel Müdürlüğü

56067857-249-E.100969 Sayılı

''2019 Yılına İlişkin İthalat Rejimi Kararına Ek Karar Çalışmalarına

YönelikTebliğ (İthalat:2018/3) '' 16.10.2018 tarihli ve 30567 sayılı

Resmi Gazete'de yayımlanmıştır. 

 

Bu işle İştigal eden tüm üyelerimize duyurulur.

[Devamını oku...]

09
BAŞKAN MUSTAFA AYDAR’DAN 10 KASIM MESAJI

 Ceyhan Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Aydar Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 80. Yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 

  Başkan Aydar, mesajında Atatürk’ün tüm dünyada hayranlık uyandıran başarıları, düşünceleri, liderlik yeteneği ve üstün kişiliği ile tarihe mal olmuş büyük bir lider olduğunu vurguladı.

 

  Başkan Mustafa Aydar, yazılı mesajında şu görüşlere yer verdi:

“Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu, büyük devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, sonsuzluğa uğurladığımız günün 80. yıldönümünde onu bir kez daha özlemle, saygıyla ve rahmetle anıyoruz. Anadolu topraklarından başlayan bağımsızlık ve özgürlük mücadelesi hiç kuşkusuz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve onun dava ve silah arkadaşları sayesinde başarıya ulaşmıştır. Gazi Mustafa Kemal, Milli Mücadele sonrası sağlanan başarıyı Türkiye Cumhuriyeti’ni kurarak taçlandırmış ve Türk ulusuna armağan etmiştir. Onun milleti ile birlikte yazmış olduğu bu destan, bir milletin her türlü imkânsızlık içerisinde, dahi bir liderle neler yapabileceğinin bir göstergesi olmuştur. Gerek yurt içinde gerekse tüm dünyada adının ilk günkü gibi taze kalması ve heyecanla anılması büyük ölçüde bu yüzdendir.

 

  Bu vesile ile vefatının 80. yıldönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, onun şahsında dava ve silah arkadaşlarını, Kurtuluş Savaşı'nın tüm kahramanlarını bir kez daha şükranla ve rahmetle anıyorum”

[Devamını oku...]

09
Ceyhan Ticaret Borsası, Adana Tarım Fuarı’nı ziyaret etti.

 Ceyhan Ticaret Borsası, 7 – 11 Kasım 2018 tarihlerinde Adana TÜYAP da düzenlenen 12. Adana uluslararası tarım fuarına Borsa Meclis üyeleri, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Genel Sekreter ve Genel Sekreter Yardımcısı ile birlikte diğer personellerimiz ziyaret etti.

 

  Ziyarette Borsa Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Melih Çetin beyin açmış olduğu Stant ile birlikte Borsamız üyelerinden Cansa Tarım Ltd. Şti, Muhammet Bulut Ltd. Şti. Sönmezler Tarım Makinaları ve LG tohum firmalar CTB heyetimiz tarafından ziyaret edilerek stantta arz edilen ürünlerin bölgemiz üreticilerine tanıtılması önemli bir hadise olduğu ve üreticilerimizin emeklerine büyük katkı getireceği ifade edildi.

 

 Tarım Fuarı ziyaretine Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Hüseyin Aver, Meclis Üyeleri Kasım Ayeş ve Ömer Kurt ile birlikte Genel Sekreter Yeliz Aydar, Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Ateş ve diğer personellerimiz katılım sağlamıştır.

[Devamını oku...]

07
ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE!!!

 Ortağı olduğumuz CEYGEM İş Geliştirme, Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi' nin Müşterilerinden Beyaz Kağıt A. Ş. Firmasının 08.11.2018 Yarın saat 13.30 da Ceyhan İşkurda Beyaz Kağıt A. Ş. Firması için Eleman seçmeleri yapılacaktır.

 

Aşağıda belirtilen kriterlerde eleman alımı yapılacaktır

- 35 Yaşını Aşmamış 

- Askerliğini Tamamlamış olması (Erkek Adaylar için)

 

NOT: Firma Adana Organize Sanayi Bölgesindedir. Ceyhan İlçemize servisi bulunmaktadır.

Çevrenizdeki işsiz bireylere haber verirseniz memnun oluruz.

 

İletişim Bilgileri :

 

İŞKUR Ceyhan Hizmet Merkezi

Adres: Burhaniye Mah. Hükümet Cad. No: 77, 01960 Ceyhan/Adana

Telefon : (0322) 613 13 80 

 

CEYGEM İş Geliştirme,Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi

Adres : Altı Ocak Mahallesi D-400 Kara Yolu No:14/A Ceyhan/Adana 
Telefon: 0322-6134125

BEYAZ KAĞIT A. Ş.

Adres: Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Anavarza Cad. No: 3 Sarıçam / ADANA

 

Telefon: (0322) 394 41 11 

[Devamını oku...]

07
ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE !!!

  ADANA ULUSLARARASI TARIM FUARI 2018

 

ADANA 12. Tarım, Hayvancılık, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Fuarı

                                                    ve          

ADANA SERA-BAHÇE FUARI 2018 (Seracılık, Bahçecilik, Fidancılık, Tohumculuk, Çiçekcilik ve Teknolojilari) Fuarı 

 

07.11.2018 ile 11.11.2018 Tarihleri arası Adana Uluslar arası Fuar ve Kongre Merkezinde eş zamanlı olarak gerçekleşecektir.

 

CEYHAN TİCARET BORSASI

 

Detaylı Bilgiler İçin TIKLAYINIZ.

[Devamını oku...]

06
CTB Heyeti Erzin Organize Sanayi Bölgesi’nin Temel atma töreninde.

HATAY’IN ERZİN İLÇESİNDE BİN 750 DÖNÜMÜ KAPSAYAN ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ'NİN TEMELİ TÖRENLE ATILDI.

 

  Temel atma törenine, Hatay Valisi Erdal Ata, Erzin Kaymakamı Ahmet Demirci, Ceyhan Kaymakamı Bayram Yılmaz, Erzin Belediye Başkanı Kasım Şimşek, Çevre İl / İlçe Oda ve Borsa Başkanları, Yöneticileri ve vatandaşlar katıldı.

 

  Hatay Valisi Erdal Ata, törende yaptığı konuşmada, ‘‘İnşallah bu Organize Sanayi Bölgesi faaliyete geçtiğinde bu bölgenin işsizlik oranı düşecektir. Bu bağlamda, Erzin Organize Sanayi Bölgesinin Erzinimize, Hatayımıza ve Ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum" ifadelerini kullandı.

 

  Temel atma töreninde bir araya gelen Ceyhan Kaymakamımız Sayın Bayram Yılmaz, Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Ferruh Arslan, Borsa Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Hüseyin Aver, Genel Sekreterimiz Yeliz Aydar ve Ceyhan Ticaret Odası Başkanı Şeref Can istişarelerde bulundular.

[Devamını oku...]

05
CTB'den Belediye Başkanı Boydak'a Ziyaret

  Ceyhan Ticaret Borsası (CTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aydar, Meclis Başkanı Ali Cem Sandıkçı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ferruh Arslan ve İbrahim Melih Çetin, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Hüseyin Aver ve Genel Sekreter Yeliz Aydar, Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak’ı ziyaret etti.

 

CTB’de 1 Nisan tarihinde gerçekleştirilen organ seçimlerinin ardından oluşan yeni Meclis Divanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, çeşitli kurum ve kuruluşlara yönelik ziyaretlerini sürdürüyor.

Son olarak Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak’la bir araya gelen Ceyhan Ticaret Borsası heyeti, ikili iş birliği konularında istişarelerde bulundular.

CTB heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, yaptığı konuşmada, yeni dönemde borsa yönetiminde görev alacak Meclis Divanı ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aydar ise ziyarette yaptığı konuşmada, Ceyhan ekonomisinin kalkınmasına yönelik çalışmalara Borsa Olarak aralıksız devam edeceklerinin ifadesini kullandı.

CTB Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Aydar ve Meclis Başkanımız Ali Cem Sandıkçı yatırımlar hakkında da bilgiler verdiler.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 40İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Yazdır  

Türlübaş Mah. İstasyon Cad. NO:17 Ceyhan/ADANA
0.322 613 30 19
0.322 613 91 28
ceyhanborsa@hotmail.com
ANASAYFAVİZYONUMUZMİSYONUMUZBÜLTENLERATATÜRK KÖŞESİBİLGİ EDİNMECEYHAN İLÇESİ